Jak działają leki na potencję?

leki na potencję

Jak działają leki na potencję?

Category : Bez kategorii

Problem z potencją dotyka wielu mężczyzn. Jest to dla nich bardzo wstydliwy temat, do którego ciężko im się przyznać. Dlatego zamiast zgłosić się do specjalisty lub przyznać się przed najbliższymi, szukają porady w internecie lub udają się do apteki po tabletki na potencję.

Co wpływa na potencję?

Wiele osób uważa, że na potencję ma wpływ głównie wiek, nic bardziej mylnego. Taki problem może dotyczyć wielu mężczyzn niezależnie od ich wieku. Na zaburzenia erekcji mają wpływ: nieodpowiedni styl życia, stosowanie używek, brak aktywności fizycznej, stres oraz nieodpowiednia bielizna.
Zdrowe odżywianie, dużo ruchu oraz ograniczenie używek mogą poprawić życie seksualne mężczyzn. Jeżeli to nie pomaga, warto zwrócić się do specjalisty, który pomoże dobrać odpowiednie leki.

Leki na potencję i ich działanie

Chcąc zadbać o swoje życie seksualne, mężczyzna powinien stosować jedynie najlepsze preparaty, które pomogą pozbyć się wstydliwego problemu.
Na różnych stronach internetowych reklamowanych jest mnóstwo tabletek, każda z nich ma posiadać najlepsze składniki, ale czy to prawda? Jeżeli zaburzenia występują na niewielką skalę, można pokusić się i kupić leki apteczne, które w niektórych przypadkach mogą pomóc.

Zastosowanie nieodpowiedniego leku bez konsultacji z lekarzem lub farmaceutą może doprowadzić do nieporządanych skutków takich jak: zatory, zaburzenia wzroku oraz problemów z nerkami i wątrobą. W związku z tym, że leki te działają pobudzająco po ich zażyciu zwiększa się ciśnienie krwi, mogą pojawić się także uderzenia gorąca, które mogą utrudnić normalne funkcjonowanie.

Czytaj również  Jak zadbać o czystość w gastronomii?

Leki apteczne bez recepty posiadają w swoim składzie różne składniki, które w odpowiedniej kombinacji mogą przynieść oczekiwane skutki. Są to głównie składniki pochodzenia roślinnego. Do najpopularniejszych należą żeń-szeń, który pozytywnie wpływa na witalność całego organizmu, a dodatkowo poprawia funkcje seksualne i zwiększa popęd seksualny. L-arginina oraz miłorząb japoński mają podobne działanie, po ich zażyciu zwiększa się napływ krwi do członka. Środkiem pobudzającym, posiadającym działanie podobne do kofeiny jest johimbina (kora drzewa johimby lekarskiej). W Afryce, gdzie jest dostępna za jej pomocą leczone są zaburzenia seksualne na tle psychologicznym. Jednak należy bardzo uważać w trakcie jej spożywania, ponieważ zbyt duża dawka może spowodować wiele niepożądanych skutków. Innym składnikiem, który stosowany jest jako naturalny afrodyzjak jest epimedium. Warto także pamiętać o odpowiedniej suplementacji, jest bardzo ważna dla ogólnego zdrowia organizmu. Selen, cynk, kwas foliowy pomagają w walce z zaburzeniami erekcji. Poza naturalnymi środkami do leków na potencje dodawany jest hormon sterydowy DHEA, który po spożyciu zostaje przekształcony do testosteronu. DHEA pomaga mężczyznom, którzy posiadają niski poziom tego hormonu.

Niektóre leki można spożywać przed samym stosunkiem, poprawiają one funkcje seksualne. Inne zaś można suplementować codziennie, aby zachować zdolność seksualną przez cały czas.

Czytaj również  Morwa biała - właściwości, działanie, przeciwwskazania

Problem z potencją dotyka wielu mężczyzn, leki bez recepty mogą pomóc na krótki czas lub zaszkodzić. Dlatego warto przyznać się przed sobą do problemu i udać się do specjalisty, który zadba o odpowiednie leczenie i dobierze tabletki na potencję.


Log out of this account

Leave a Reply