Jak poprawić wygląd skóry

Jak poprawić wygląd skóry

Category : Twoje zdrowie

Skóra, przede wszystkim ta na twarzy, to wizytówka każdej kobiety. Promienna, uśmiechnięta buzia z gładką i zdrową cerą to często przepustka do większej pewności siebie, a co za tym idzie zdobycia lepszej pracy, czy chociażby nawiązania niebanalnej znajomości.

NATURALNE CZYLI PIĘKNE.

Nie od dziś kobiety wiedzą, że skończyły się czasy przesadnie pomalowanych twarzy, nienaturalnie wymalowanych policzków na różowo, czy przesadzonej opalenizny prosto z solarium. Tak zwana „skwara” odeszła ze świata mody miejmy nadzieje raz na zawsze, wraz z końcem pierwszej dekady XXI wieku. Dziś wszyscy stawiają na naturalny wygląd skóry. Makijaż który, tylko delikatnie podkreśla atuty kobiecej urody jest pożądany nie tylko w świecie mody, ale również przez zwykłych mężczyzn. Nie rzadko, w pracy obowiązuje wręcz zakaz stosowania wyzywającego mocnego makijażu. Dotyczy to przede wszystkim zawodów wymagających kontaktu z ludźmi. Badania udowodniły, iż recepcjonistka w hotelu, czy kelnerka w restauracji wzbudza większe zaufanie klienta, gdy jej buzia jest naturalna, a makijaż delikatny, wręcz niezauważalny.

PROBLEMY Z CERĄ

Ale co ma zrobić nastolatka czy kobieta, która zmaga się z trądzikiem, a chce aby jej skóra wyglądała zdrowo i naturalnie? Pryszcze przykryte gruba warstwą makijażu, może i uda się zamaskować, ale czy nie narazi się na ośmieszające miano „tapeciary”? Z drugiej strony jak pokazać się znajomym, przyjaciołom i innym ludziom bez makijażu, skoro trądzik pokrywa całą twarz? To przykre ponieważ co by nie zrobiła, straci pewność siebie jaką daje idealna, gładka i zdrowa cera.

Czytaj również  Żel oczyszczający do skóry - wady, zalety

SYTUACJA BEZ WYJSCIA- CZY NA PEWNO?

Chciało by się powiedzieć szach – mat. Ale czy na pewno? Istnieje pewien sposób na poprawę wyglądu skóry. Nie jest to wyciskanie niechcianych wągrów i zaskórników. To tylko pogarsza sprawę i prowadzi do eskalacji problemu, a ten tak naprawdę tkwi nie na skórze, tylko wewnątrz jej. Walkę o poprawę swojej cery należy więc prowadzić „od środka”. Orężem w tej wojnie może być suplement taki jak np. Visaxinium. Działa on od wewnątrz i uzupełnia dietę osób posiadających cerę trądzikową o wszystkie składniki niezbędne do zadbania o zdrowie i prawidłowy wygląd skóry. Dba o jej ochronę przed działaniem wolnych rodników i wspiera oczyszczenie organizmu.

JAK DZIAŁA VISAXINIUM?

Jeden ze składników produktu, a konkretnie wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego, działa na skórę oczyszczająco. Kolejny taki jak wyciąg z liści zielonej herbaty wykazuje działanie ochronne. Natomiast cynk i wyciąg z liści zielonej herbaty charakteryzuje się działaniem antyoksydacyjnym. Dzięki tym składnikom, tabletki Visaxinum pomagają utrzymać skórę w dobrej kondycji, dbając od wewnątrz o jej zdrowie i prawidłowy wygląd.

DLA DOROSŁYCH I MŁODZIERZY.

Suplement występuje w dwóch wersjach przeznaczonych odpowiednio dla młodzieży i osób dorosłych. Oba posiadają inne składniki, ponieważ mimo, iż u jednych i drugich cera trądzikowa wygląda podobnie, to wewnętrzne przyczyny są inne. U dorosłych mamy do czynienia z inną gospodarka hormonalną i budową skóry. Dlatego suplement do walki z trądzikiem u dorosłych musi posiadać inny skład niż ten przeznaczony dla młodzieży.

Czytaj również  Jak wybrać dobrą wyciskarkę do owoców